Dedicated Server (Game)

Aşağıda Dedicated sunucularımız için geçerli olan özellikleri görebilir, “Satın Al” butonuna tıklayarak Dedicated sunucusu kiralayabilirsiniz. Aşağıda yer alan fiyatlar, Banka Havalesi ödeme metoduna göre verilmiştir.

Oyun Sunucusu 1 Oyun Sunucusu 2 Oyun Sunucusu 3
8 Çekirdek 8 Çekirdek 8 Çekirdek
Intel i7-4790K Intel i7-4790K Intel i7-6700K
16GB DDR3 1333 MHz 32GB DDR3 1333 MHz 32GB DDR4 2133 MHz
120GB SSD Disk 240GB SSD Disk Raid 480GB SSD Disk
1 IP (*Arttırılabilir) 1 IP (*Arttırılabilir) 1 IP (*Arttırılabilir)
Limitsiz Trafik Limitsiz Trafik Limitsiz Trafik
Anti DDoS Game Koruma Anti DDoS Game Koruma Anti DDoS Game Koruma
Fransa Lokasyon Fransa Lokasyon Fransa Lokasyon
1 Gbit Port 1 Gbit Port 1 Gbit Port
250 Mbit Upload 250 Mbit Upload 500 Mbit Upload
Linux Linux Linux, Windows, VMware
330TL
Aylık Ücret
390TL
Aylık Ücret
690TL
Aylık Ücret
Satın Al Satın Al Satın Al


Önemli Uyarı:
Kiralanan sunucuların DDoS saldırılarısı yapma gibi amaçlarla kullanımı yasaktır ve anında tespit edilmektedir. Bu ve benzeri kötü niyetli kullanımlar tespit edilir edilmez para iadesi yapılmaksızın sunucu kalıcı olarak kapatılacaktır. Bu şekilde art niyetli kullanımlardan doğacak tüm sorumluluk alıcı kişiye aittir.

Climbhost.com sipariş esnasında seçilen işletim sistemini kurup çalışır bir şekilde alıcısına teslim edecektir, sonrasında sunucu üzerine kurmak istediğiniz TeamSpeak 3 vb. oyun sunucusu veya diğer 3.parti yazılım/servis kurulumları ve ayarlamaları tamamen alım yapan sunucu sahibine aittir. Climbhost.com 3.parti yazılım/servis desteği vermemektedir.


Dedicated Oyun Sunucusu:
TeamSpeak Server, GTA Fivem Server, CSGO Server, Counter Strike 1.6 Server, Half Life Server, Minecraft Server, Rust Server, Arma Server gibi oyun sunucularını kurup çalıştırabileceğiniz güçlü, performanslı ve uygun fiyatlı dedicated sunuculardır. Web sitemizden bir dedicated oyun sunucusu kiraladığınız da popüler oyun sunucuları için özel olarak geliştirilmiş Anti DDoS Game korumasına sahip olursunuz.


OVH Game Koruması:
TeamSpeak Server, GTA Fivem Server, CSGO Server, Counter Strike 1.6 Server, Half Life Server, Minecraft Server, Rust Server, Arma Server gibi popüler oyun sunucularının yaygın olarak yaşamakta olduğu UDP tabanlı DDoS saldırılarını yüksek ölçüde durduran özel olarak geliştirilmiş bir DDoS saldırısı engelleme sistemidir.

YüklendiDDoS Korumalı Ts3 Kirala.

Başa Dön

Kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için bizi Facebook'da takip edin.
2020 © Climbhost – Teamspeak 3 Yetkili Satıcısı. Climbhost.com

error: